Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Jodłowa dziurami naznaczona

Redakcja, 01.05.2013, 07:25

Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
3

Przejazd ulicą Jodłową to katorga dla kierowców samochodów, rowerzystów, ale i pieszych – sporo głębokich i szerokich dziur. Za kilka lat ulica powinna doczekać się modernizacji, na razie w starostwie obiecują, że wkrótce rozpocznie się "łatanie" Jodłowej.

← REKLAMA

Pierwszych pracowników wypełniających ubytki w jezdni można było zauważyć przed Wielkanocą. Później śnieg prace przerwał, a gdy tylko zrobiło się ciepło ludzie z pomarańczowych strojach powrócili na Jodłową, ale tym razem… aby ponumerować nowo założone łaty.

- Jak tak można? Maluje zamiast łatać, zaraz sam w dziurę wpadnie – łapał się za głowę jeden z mieszkańców ul. Jodłowej, który obserwował pracę robotników.

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęJak wyjaśnił nam Piotr Pacelt, kierownik referatu ds. dróg w zduńskowolskim starostwie, numerowanie łat służy do rozliczenia się z wykonawcą prac za ubiegły miesiąc. Uspokaja też, że pracownicy wrócą na Jodłową, aby załatać pozostałe ubytki. Na razie firma zajmująca się tym (Dromak) zajęła się głównymi ulicami w Zduńskiej Woli należącymi do powiatu.

Po długim weekendzie majowym na Nowym Mieście ma się też rozpocząć zamiatanie pozimowego piachu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (3)

 • ~gość_14 (IP: *.*.251.247), 02.05.2013, 12:51
  Jodłowa to tragedia, w końcu ktoś napisał o tym. Nie wiem jak długo jeszcze będą łatać te dziury, skoro powiedzenie łata na łacie to już za mało. Można byłoby wystąpić o jakieś odszkodowanie za ponadnormatywne zużycie pojazdów tamtędy jeżdżących, być może wtedy Pan Starosta przemyślałby zasadność ciągłego łatania dziur.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12 (IP: *.*.22.140), 07.05.2013, 07:49
  Jodłowa jest w połowie skanalizowana, do ul.Borowej, ale co dalej? Nowa nawierzchnia będzie dopiero położona jak skończą kanalizację Jodłowej i Staszica. Marzą nam się ścieżki rowerowe, gładki asfalt, mrzonki. A jak wygląda nawierzchnia ul. Staszica, szczególnie koło cmentarza. Koszmar!!!!!!!!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_241 (IP: *.*.213.150), 09.09.2013, 09:38
  A może czas na pozew zbiorowy???
  Niech każdy policzy ile wydaje na uszkodzone opony, felgi i zastraszająco częste wymiary amortyzatorów !!!!!!!!
  Niech ktoś za to zapłaci. Rozumiem dziury , rozumiem łatanie, ale przyjrzyjcie się Jodłowej, lepiej po łące jechac bo kurz zmyję, a samochód już 3 razy naprawiałem ewidentnie przez jazdę Jodłową !
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj