Wiadomości / Powiat

Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pogoń Ekolog Zduńska Wola - Boruta Zgierz 2:1 (1:1)

Redakcja, 08.10.2012, 18:31

W niedzielę 7 października na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna Pogoni Ekolog Zduńska Wola rozegrała mecz jedenastej kolejki IV ligi łódzkiej z zespołem Boruty Zgierz.

Zduńskowolanie dosyć pechowo zaczęli to spotkanie, bo już w 10 minucie po faulu na zawodniku Boruty sędzia podyktował rzut karny dla gości, który udało im się wykorzystać. Jednakże jeszcze w pierwszej połowie meczu wyrównującą bramkę zdobył Filip Sysio. Na 5 minut przed końcem spotkania zwycięską bramkę dla Pogoni Ekolog z rzutu karnego zdobył grający trener Grzegorz Kaleta (na zdjęciu).

Skład drużyny:
Krzysztof Chruściel - Marek Witczak (67' Krystian Grzelak), Piotr Świniarski, Damian Grzelak - Grzegorz Królewiak (85' Michał Lewandowski), Łukasz Swiatowy, Grzegorz Kaleta, Mateusz Boruń, Rafał Porada (75' Konrad Jerzak) - Michał Ignaczak (60' Bartłomiej Kubicki), Filip Sysio
Trenerzy drużyny: Grzegorz Kaleta - Krzysztof Kochelak
Kierownik drużyny: Sylwester Malik

Zółte kartki:
Piotr Świniarski, Filip Sysio, Mateusz Boruń, Grzegorz Kaleta (Pogoń Ekolog)
Mateusz Wujcik, Tomasz Antczak, Łukasz Sołtys - 2, Przemysław Snita (Boruta)

Czerwona kartka:
Łukasz Sołtys (67' Boruta)

Następny mecz ligowy drużyna Pogoni Ekolog rozegra w sobotę 13 października o godzinie 16:00 na wyjeździe z aktualnymi liderami IV ligi grupy łódzkiej - Zjednoczonymi Stryków.