Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ciężka noga po alkoholu

Redakcja, 30.07.2014, 14:12

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego podczas patrolu terenu gminy Zduńska Wola zatrzymali kierującego samochodem, który przekroczył dozwolona prędkość w terenie zabudowanym. Podczas kontroli okazało się, że miał w organizmie ponad promil alkoholu.

← REKLAMA

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęWe wtorek około godziny 12 mundurowi zatrzymali w miejscowości Ostrówek do kontroli drogowej peugeota 307, którego kierowca przekroczył dozwolona prędkość o 56 km/h. Podczas rozmowy z kierowcą policjanci wyczuli od niego woń alkoholu.

Przeprowadzone badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna jechał pod wpływem alkoholu. 66-letni mieszkaniec Łodzi miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwym grozi kara do dwóch lat pobawienia wolności. Za przekroczenie prędkości grozi mu mandat do 500 złotych. Funkcjonariusze zatrzymali 66-latkowi również prawo jazdy.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_775 (IP: *.*.251.247), 30.07.2014, 21:59
  kretyn i pewno z Łodzi przyjechał na bani!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj