Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Reklama

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Tragiczny wypadek na ul. Łaskiej

Materiał sponsorowany

16 września br. przed godziną 18 doszło do śmiertelnego wypadku w Zduńskiej Woli, w którym zginął 23-letni motocyklista.

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęO godzinie 17.40 policjanci z "drogówki" zostali wysłani na ulicę Łaską, gdzie motocyklista uderzył w bok samochodu osobowego.

Po dojechaniu na miejsce stróże prawa ustalili, że kierujący osobową Mazdą 66-letni mieszkaniec gminy Zduńska Wola, jadąc ulicą Łaską od ulicy Piwnej w kierunku ulicy Kilińskiego i wykonując manewr skrętu w lewo na parking, zajechał drogę jadącemu z przeciwka motocykliście.

Kierujący Suzuki 23-letni mieszkaniec gminy Zduńska Wola uderzył w bok samochodu, odnosząc poważne obrażenia ciała. Został zabrany do miejscowego szpitala, jednak lekarzom nie udało się uratować życia młodego mężczyzny.

Na miejscu wypadku przeprowadzono czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. Policjanci ustalą dokładne przyczyny tego wypadku w prowadzonym postępowaniu.

Kierowca Mazdy był trzeźwy. Jednak za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym 66-latkowi grozi kara do 8 lat więzienia.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj