Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Szadek po pierwszych obradach

Redakcja, 01.12.2014, 17:02

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Radni Szadku nowej kadencji i burmistrz w poniedziałek złożyli ślubowanie. Przewodniczącą rady została Janina Ogińska z PSL.

← REKLAMA

Szadek jest po pierwszej sesji nowej kadencji. Radni złożyli ślubowanie i wybrali spośród siebie przewodniczącego i wiceprzewodniczących rady. Przewodniczącą została Janina Ogińska z PSL, która nie miała kontrkandydata, podobnie jak kandydaci na wiceprzewodniczących - Mirosław Kałużka z SLD i Halina Ciołkowska z PiS.

Janina Ogińska jest radną po raz piąty. Mieszka w Woli Krokockiej i jako pierwsza jest przewodniczącą spoza Szadku. Pracowała jako nauczycielka języka polskiego, obecnie jest na emeryturze.

-Funkcja ta wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Będę się starała sprostać wyzwaniom i problemom, które będą trudne, ale mam nadzieję, że będziemy je wspólnie z radą rozwiązywać - mówiła na gorąco po wyborze Ogińska.

W poniedziałek ślubowanie złożył też burmistrz Szadku, którym ponownie został wybrany Artur Ławniczak. Wygrał w pierwszej turze wyborów.

Zobacz też: Nowa rada Szadku

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj