Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Centrum Rozrywki w "Lokatorze"

Redakcja, 03.08.2015, 14:06

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Przeróżne gry czekają w Wakacyjnym Centrum Rozrywki w Domu Kultury "Lokator" w Zduńskiej Woli dla małych i dużych mieszkańców zasobów spółdzielni "Lokator".

← REKLAMA

Cymbergaje, piłkarzyki, symulatory, stół do pingponga i wiele innych zabaw czeka w Wakacyjnym Centrum Rozrywki. Codziennie pojawia się tam kilkadziesiąt osób. Centrum jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 11 do 19. Potrwa do 20 sierpnia, jedynie 14 sierpnia będzie przerwa.

-Do Centrum rozrywki zapraszamy wszystkich, gimnazjalistów, licealistów, wiek nie gra roli. Można tu przyjść też randkę - zachęca dyrektor DK "Lokator" Anna Rychlewska.

Uczestnictwo jest bezpłatne, ale uczący się muszą zabrać ze sobą legitymację szkolną. Jak wyjaśnia dyrektor domu kultury, w ten sposób opiekunowie mają kontrolę nad dziećmi, a także uczą ich wagi dokumentu.

Już 10 sierpnia "Lokator" wystartuje z kolejną wakacyjną atrakcją. Na boisku przy Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Zielonej od godz. 9 do godz. 12 trwać będą piłkarskie warsztaty dla dzieciaków w wieku od 7 do 12 lat. Organizatorzy przewidują utworzenie grupy ok. 40 osób. Rodzice muszą tylko pobrać ze strony internetowej DK "Lokator" zgodę na udział dzieci w warsztatach.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj