Wiadomości / Powiat

Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pogoń Ekolog Zduńska Wola - Zawisza Pajęczno 1:2 (0:2)

Redakcja, 28.11.2012, 13:11

W niedzielę na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu w Zduńskiej Woli rozegrano zaległy mecz czternastej kolejki IV ligi łódzkiej.

Spotkanie miało bardzo emocjonujący przebieg, ponieważ już w 23 minucie czerwoną kartką został ukarany zawodnik Pogoni Ekolog Piotr Świniarski i od tego momentu zduńskowolanie grali w dziesiątkę. Do przerwy schodzili, przegrywając 0:1, jednak w II połowie w 60 minucie po trafieniu Damiana Grzelaka remisowali z Zawiszą. W doliczonym czasie gry goście zdobyli jednak zwycięska bramkę.

Skład Pogoni Ekolog: Krzysztof Chruściel - Marek Witczak, Piotr Świniarski, Damian Grzelak - Krystian Grzelak, Grzegorz Królewiak, Mateusz Boruń (90' Jakub Jurga), Michał Lewandowski (56' Dawid Walczak), Rafał Porada (79' Tomasz Adamczuk) - Filip Sysio (50' Michał Ignaczak), Grzegorz Kaleta

Trenerzy drużyny: Grzegorz Kaleta - Krzysztof Kochelak
Kierownik drużyny: Sylwester Malik

Tym meczem Pogoń Ekolog Zduńska Wola zakończyła rundę jesienną, zajmując w tabeli IV ligi grupy łódzkiej 14 pozycję.