Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Lokal użytkowy zmienią na mieszkania

Redakcja, 09.12.2015, 11:06

Lokal użytkowy w budynku wielorodzinnym przy ul. Baczyńskiego w Zduńskiej Woli, gdzie mieściło się przedszkole, nie cieszył się zainteresowaniem kupujących, dlatego jego funkcja zostanie zmieniona - powstaną dwa mieszkania.

← REKLAMA

Kilkukrotnie miasto ogłaszało przetarg na sprzedaż prawie 150-metrowego lokalu umieszczonego na parterze. Bezskutecznie, dlatego w listopadzie, na jednej z sesji, radni wyrazili zgodę na zabezpieczenie 42,270 tys. zł na zmianę jego funkcji na mieszkalną - radni jednak nie zostawili tego bez komentarza.

-Ja tam byłem, gdy miasto wystawiało ten lokal do sprzedaży. Jego sprzedanie w tamtym stanie, za tamtą cenę było kompletnym nieporozumieniem. Można było sobie dać dwie ręce uciąć, że nikt tego nie kupi. Tak na dobrą sprawę stoją po przedszkolu dwa mieszkania, których cena już bardzo spadła i żadnego pomysłu na to nie było - mówił podczas listopadowej sesji radny Paweł Szewczyk.

Przypomnijmy, że do połowy 2014 roku w lokalu funkcjonowało Publiczne Przedszkole nr 9, później przeniesiono je do specjalnie po to rozbudowanej części Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Złotej.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj