Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Muzyk ostrzegał przed nałogami

Redakcja, 20.01.2016, 12:28

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Muzyk Piotr "Lupi" Lubertowicz przestrzegał przed nałogami zapolickich gimnazjalistów. Oryginalną lekcję profilaktyczną przygotowano we wtorek w ZSO w Zapolicach.

← REKLAMA

Piotr Lubertowicz rozmawia wprost z uczniami o konsekwencjach brania narkotyków, dopalaczy i o wielu innych zagrożeniach. Opowieści z własnego życia przeplata muzyką.

-Tego typu spotkań odbywa się w naszym kraju bardzo dużo, jednak niestety, bardzo wiele z nich trąci jeszcze chałturą, niekompetencją, bylejakością, nawet śmiesznością, a na temat uzależnień, bólu, cierpienia i śmierci z tym związanej, szczególnie jeśli chodzi o bardzo młodych ludzi, trzeba mówić prawdziwie, otwarcie - mówi Piotr Lubertowicz. -Przede wszystkim opowiadam o swoim życiu, o tym co przeżyłem, czego doświadczyłem, ale też zwracam uwagę na to, by młodzież wierzyła w siebie, szukała w sobie tego co każdy ma - siły, wytrwałości, talentu, potencjału. Zwracam uwagę też na wiele wartości, o których warto pamiętać i szanować - dodaje.

W zajęciach, które współfinansuje Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, wzięli udział uczniowie klas 1-3 zapolickiego gimnazjum.

-To co obecnie dzieje się w naszym społeczeństwie, pośpiech, pęd powoduje, że czasem młodzież sobie z tym nie radzi i zaczyna się gubić, dlatego ten program jest tutaj. Ten pan już u nas był w 2010 roku, sprawdził się - mówi Elżbieta Nowak, zastępca dyrektora ZSO w Zapolicach.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2204 (IP: *.*.250.244), 22.01.2016, 15:36
  0:34..komisja alkoholowa, bardzo fajne przejęzyczenie.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj