Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zatrzymany z narkotykami

Redakcja, 18.03.2016, 18:08

Zarzut posiadania marihuany usłyszał 19-letni zduńskowolanin, które policjanci zatrzymali w czwartek.

← REKLAMA

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego prowadząc czynności przeciwko przestępczości narkotykowej obserwowali miejsce Wysiadło z niego trzech mężczyzn, jeden z nich wyjął z kieszeni coś, co wydawało się papierosem, ale kiedy nastolatek podczas palenia zaczął nim częstować kolegów, do akcji włączyli się policjanci.

Podczas legitymowania mężczyzn, jeden zachowywał się nerwowo i wyrzucił papierosa. Okazało się, że był to tzw. skręt marihuany. 19-letni zduńskowolanin posiadał w kieszeni jeszcze dwa "skręty" z tym narkotykiem. Pozostali dwaj zduńskowolanie w wieku 20 i
19 lat nie mieli narkotyków przy sobie. Wszyscy zostali przewiezieni na komendę. Po sporządzeniu dokumentacji procesowej, kierowcę zwolniono, natomiast pozostali mężczyźni trafili do aresztu. Obaj byli pod wpływem marihuany.

Podczas przeszukania mieszkania jednego z nich, śledczy znaleźli jeszcze marihuanę i młynek do mielenia suszu. Ogółem policjanci zabezpieczyli prawie 4 gramy tego narkotyku. Trwają czynności mające na celu ustalenia w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie
narkotyków.

W piątek (18 marca) na podstawie zebranego materiału dowodowego 19-latkowi przedstawiono zarzut z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomani za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj