Przedstawiamy terminarz meczów ligowych zduńskowolskiej drużyny Pogoni.
Łódzka Liga "Orlików Starszych E1"
Mecz ligowy
Rocznik 2005
12 kolejka
15.04.16 (piątek) - godzina 18:00
Orzeł Łódź - Pogoń Zduńska Wola
Stadion Orła w Łodzi.
2 Liga wojewódzka "Trampkarzy Młodszych C2"
Mecz ligowy
Rocznik 2002
3 kolejka
16.04.16 (sobota) - godzina 11:00
Pogoń Zduńska Wola - WKS Wieluń
Stadion Miejski w Zduńskiej Woli (główne boisko)
Łódzka Liga "Młodzików Młodszych D2" - Grupa 4
Mecz ligowy
Rocznik 2004
12 kolejka
16.04.16 (sobota) - godzina 11:00
Pogoń Zduńska Wola - Sokół Aleksandrów
Stadion Miejski w Zduńskiej Woli (sztuczne boisko).
Sieradzka Okręgowa Klasa "Młodzików Starszych D1"
Mecz ligowy
Rocznik 2003
12 kolejka
16.04.16 (sobota) - godzina 11:00
Jutrzenka Warta - Pogoń Zduńska Wola
Stadion w Warcie.
Łódzka Liga "Orlików Młodszych E2"
Mecz ligowy
Rocznik 2006
14 kolejka
16.04.16 (sobota) - godzina 11:00
Jutrzenka Bychlew - Pogoń Zduńska Wola
Stadion w Bychlewie.
2 Liga Wojewódzka "Junior Młodszy B2"
Mecz ligowy
Rocznik 2000
7 kolejka - awansem
16.04.16 (sobota) - godzina 13:30
Pogoń Zduńska Wola - CHKS Łódź
Stadion Miejski w Zduńskiej Woli (sztuczne boisko).
Sieradzka Klasa A Seniorów - grupa 2
Mecz ligowy
23 kolejka
16.04.16 (sobota) - godzina 15:00
Pogoń Zduńska Wola - Złoczewia Złoczew
Stadion Miejski w Zduńskiej Woli (główne boisko).
Łódzka Liga "Młodzików Młodszych D2" - Grupa 3
Mecz ligowy
Rocznik 2005
12 kolejka
17.04.16 (niedziela) - godzina 10:00
Włókniarz Łódź - Pogoń Zduńska Wola
Boisko w Łodzi.
2 Liga Wojewódzka "Juniorów Młodszych B1"
Mecz ligowy
Rocznik 99
3 kolejka
17.04.16 (niedziela) - godzina 11:00
Pogoń Zduńska Wola - CHKS Łódź
Stadion Miejski w Zduńskiej Woli (główne boisko)
2 Liga Wojewódzka "Trampkarzy Starszych C1"
Mecz ligowy
Rocznik 2001
3 kolejka
17.04.16 (niedziela) - godzina 13:30
Pogoń Zduńska Wola - MULKS Łask
Stadion Miejski w Zduńskiej Woli (główne boisko)
3 liga kobiet - grupa łódzka
Mecz ligowy
17 kolejka
17.04.16 (niedziela) - godzina 16:00
Pogoń Zduńska Wola - Róża Kutno
Stadion Miejski w Zduńskiej Woli (główne boisko)
Turniej "Młode Orły"
Rocznik 2008
17.04.16 (niedziela) - godzina 10:00 - 14:00
Turniej z udziałem następujących zespołów:
Pogoń I Zduńska Wola, Pogoń II Zduńska Wola, Warta Sieradz I Jr., Warta Sieradz II Jr., KS Karsznice, GKS Burzenin, Włókniarz Pabianice i Boruta Zgierz.
Stadion Miejski w Zduńskiej Woli (sztuczne boisko)