Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Rzymkowski wspiera Łuczaka

Redakcja, 08.05.2016, 10:18

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Poseł z Klubu Poselskiego Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski przyjechał do Zduńskiej Woli. Jego wizyta była związana z kandydaturą na radnego Szymona Łuczaka.

← REKLAMA

Młody zduńskowolanin Szymon Łuczak stara się o głosy mieszkańców w wyborach uzupełniający do rady miasta Zduńska Wola, które odbędą się 22 maja w okręgu nr 1. Startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców Szymona Łuczaka - Kukiz’15. Wspiera go osobiście poseł Rzymkowski.

- Przyjechałem wesprzeć moje serdecznego przyjaciela, a jednocześnie asystenta społecznego Szymona Łuczaka, który będzie ubiegał się o mandat radnego Rady Miasta Zduńska Wola w wyborach uzupełniających. (…) Będę zachęcał mieszkańców Zduńskiej Woli przede wszystkim do udziału w tym ważnym wydarzeniu dla społeczności lokalnej, jakim są wybory samorządowe i będę również namawiał z głębi serca i z pełnym przekonaniem do oddania głosu na Szymona Łuczaka - mówi poseł Tomasz Rzymkowski. - Mam nadzieję, że jeśli zostanie radnym, w co głęboko wierzę, będzie takim moim łącznikiem z mieszkańcami Zduńskiej Woli - dodaje.

Konferencję zwołano w sobotę na placu Wolności w Zduńskiej Woli, później panowie rozdawali mieszkańcom wyborcze ulotki.

Zobacz też: Łuczak kandydatem na radnego

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_2463 (IP: *.*.78.99), 08.05.2016, 12:46
  "wpiera" ;-)
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2464 (IP: *.*.113.233), 08.05.2016, 22:02
  Łuczak do boju trzymamy z rodziną kciuki.Znam twojego ojca porządny człowiek patrz na ręce tej władzy .A sam Kukiz 15 mi nie przeszkadza.
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj