Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wizyta w starostwie

Redakcja, 17.08.2013, 14:21

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Grupa dzieci uczestnicząca w zajęciach wakacyjnych Domu Kultury "Lokator" odwiedziła Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

12 sierpnia grupa dzieci, które uczęszczają na zajęcia w ramach akcji "Lato z Lokatorem" mogła poznać funkcjonowanie powiatowego urzędu.

W gabinecie starosty od razu znalazło się kilku chętnych do zasiadania w fotelu szefa powiatu - nieco zbiła ich z tropu wiadomość, że praca nie polega na grach komputerowych.

Dzieci zapoznały się z pracą wydziału komunikacji, inwestycji, edukacji, wydziału spraw społecznych, obejrzały także film o walorach powiatu zduńskowolskiego.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj