Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Spotkanie z Przemysławem Kossakowskim w MBP

Redakcja, 19.04.2017, 17:54

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na spotkanie z Przemysławem Kossakowskim, dziennikarzem, twórcą filmów dokumentalnych, autorem książki "Na granicy zmysłów".

← REKLAMA

Przemysław Kossakowski jest postacią nietuzinkową, uchodzi za człowieka od zadań specjalnych, jako reporter telewizyjny doceniany jest za brak sztuczności i robienia "show".
Wielbiciel malarstwa, boksu i polskiego hip hopu. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. Popularność zdobył jako autor i prowadzący cykl programów: "Kossakowski. Szósty zmysł", "Inicjacja", "Być jak..." w których dokumentuje podróże po Polsce, Ukrainie, Rosji i Bałkanach. Poddaje się osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, ulega całkowitej metamorfozie fizycznej i psychicznej wcielając się "w skórę i w życie" osób z życia publicznego.

Wszystkie Jego programy pokazują zaskakującą stronę rzeczywistości nawet jeśli jest to rzeczywistość którą wydaje się nam że doskonale znamy. Kossakowski nie sili się na obiektywizm, stara się jak najbardziej wejść w zjawiska, aby je zrozumieć. Jest przewodnikiem po świecie w którym nie ma prostych odpowiedzi. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką. Podczas spotkań opowiada o tym czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie.


Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia , o godz. 18.00 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli, ul. Łaska 12.
Spotkanie poprowadzi Paweł Perdek. Wstęp wolny

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj