Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Krzesimir Dębski w Zduńskiej Woli

Redakcja, 12.05.2017, 15:43

W ramach Tygodnia Bibliotek 2017 Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli gościła Krzesimira Dębskiego, jednego z najwybitniejszych twórców polskiej kultury, kompozytora muzyki współczesnej, filmowej, teatralnej, rozrywkowej, skrzypka jazzowego i dyrygenta.

← REKLAMA

Krzesimir Dębski jest również autorem książki "Nic nie jest w porządku. Wołyń-moja rodzinna historia". Na spotkaniu w Zduńskiej Woli była ona głównym tematem rozmowy, którą z autorem prowadziła Martyna Kałczak. Krzesimir Dębski opowiedział o początkach swojej kariery, miłości do muzyki, koncertach i artystycznych wyzwaniach. Nie zabrakło również bardzo osobistych wspomnień związanych z historią rodzinną. Przywołane w "Nic nie jest w porządku..." są jednocześnie jego rozliczeniem z przeszłością oraz wołaniem o pamięć dla ofiar zbrodni wołyńskiej. Spotkanie wzbogacone było muzyczną prezentacją multimedialną przedstawiającą przekrój dokonań artysty.

Fot. A. Kaczmarek, MBP

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj