Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Trafione pomysły na prezent na pierwsze urodziny dla chłopców

Redakcja, 22.08.2017, 16:08

Pierwsze urodziny to niezwykle ważne wydarzenie. Dla uczczenia tej wyjątkowej chwili rodzice starannie przygotowują przyjęcie, a zaproszeni krewni i przyjaciele wręczają dziecku prezenty. Wybór podarunku na taj a okazję nie jest zawsze prosty. Goście stają przed dylematem co warto kupić. Czy postawić na gadżety sprawiające radość dziecku, czy może wybrać bardziej sentymentalny prezent na roczek? Dla ułatwienia podjęcia zakupowych decyzji przygotowaliśmy listę upominków na urodziny.

← REKLAMA

Sprawdzone prezenty na roczek dla chłopców
Wybór odpowiedniego prezentu na roczek potrafi gościom nastręczać kłopotów. Pierwsze urodziny to wyjątkowa uroczystość, która wymaga doboru właściwych upominków. Warto przed zakupami zastanowić się jaki typ prezentu chcemy zakupić. Do wyboru mamy rzeczy, które sprawią dziecku odrobinę radości, jak także wyjątkowe gadżety, które stanowić będą pamiątkę tej szczególnej chwili na długie lata. Oto kilka sprawdzonych prezentowych propozycji, które ułatwią zakup właściwego upominka:
poduszka z nadrukiem - ciekawym i użytecznym pomysłem na prezent na roczek są efektowne poduszki z nadrukiem. Wykonana z najwyższej jakości tkaniny miłej w dotyku z pewnością posłuży maleństwu. Warto wybrać poduszkę, na którą możemy nanieść spersonalizowany nadruk (indywidualna dedykacja + sympatyczny obrazek np. misia). Tego typu gadżet możemy zamówić bez problemu w internecie np. w sklepie Murrano.
ramka na zdjęcia - fotografia to idealna pamiątka na długie lata, a dodatkowo dobrze oprawiona może stanowić ciekawą ozdobę w pokoju dziecka. Dobrym pomysłem na prezent na roczek jest zakup ramki wykonanej ze srebra. Wysoka jakość ramki sprawi, że będzie służyć maleństwu przez wiele lat. Ponadto dla podkreślenia wagi uroczystości możemy na odwrocie wykonać spersonalizowane grawerowanie z dedykacją.
srebrny obrazek - piękną pamiątką z okazji pierwszych urodzin jest srebrny obrazek z motywem Anioła Stróża. To bardzo szczególny podarek, który z pewnością docenią osoby wierzące. Dodatkowo wykonanie ze srebra sprawia, że pamiątka będzie cieszyć idealnym wyglądem przez długi czas. W sprzedaży znajdziemy obrazki do powieszenia na ścianę, jak i postawienia na półce w pokoju dziecka.
album na zdjęcia - idealnym upominkiem na pierwsze urodziny jest też solidny album na zdjęcia. W sprzedaży znajdziemy wiele pięknych modeli, które perfekcyjnie zabezpieczą fotografie na długie lata. Rodzice będą mogli gromadzić zdjęcia, by później pokazać swojemu synowi jego pierwsze lata życia.
biżuteria - hitem prezentów na roczek jest od zawsze biżuteria. Dla chłopca tego typu upominki również się sprawdzą. Wystarczy wybrać złoty lub srebrny klasyczny łańcuszek np. z medalikiem. Biżuteria to zawsze doceniana pamiątka wręczana na prezent na roczek.
Znalezienie idealnego prezentu na roczek nie musi być trudne. Wybierajmy wysokiej jakości podarunki, które będą cieszyć rodziców i dziecko przez długi czas. Warto, by upominek na tak szczególną okazję był nie tylko chwilową radością, ale też solidną pamiatką.

Fot. Afterweb

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj