Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Po alkoholu i z zakazem

Redakcja, 30.11.2020, 21:51

Dzięki sygnałom od społeczeństwa, zduńskowolscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena. 34-latek miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu i złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

← REKLAMA

27 listopada br., przed godziną 21:00, przy ul. Głównej w Zduńskiej Woli świadek poinformował patrol ogniwa interwencyjnego, że osoba, która przed chwilą zaparkowała samochodem przy znajdującym się nieopodal sklepie spożywczym może być pod wpływem alkoholu.

Mundurowi natychmiast zareagowali na to zgłoszenie i wylegitymowali kierowcę volkswagena. Gdy tylko zbliżyli się do 34-letniego mieszkańca powiatu łaskiego od razu wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Przyznał policjantom, że jechał samochodem, a wcześniej spożywał alkohol.

Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się także, że kierowca złamał orzeczony sądownie wobec niego dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Jego samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu strzeżonym.

Za złamanie sądowego zakazu grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj