Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Wpadł, bo nie miał zapiętych pasów

Redakcja, 18.06.2024, 22:25

Zduńskowolscy policjanci, zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu. Zwrócił ich uwagę tym, że nie miał zapiętych pasów. Okazało się, że przewoził 100 gramów marihuany zawiniętej w torebkę foliową i... krótkie spodenki. Tego samego dnia, policjanci zatrzymali drugą osobę za posiadanie 30 gramów marihuany. Obaj podejrzani usłyszeli zarzuty, a o ich losie zdecyduje sąd.

← REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego zduńskowolskiej komendy systematycznie pracują nad ujawnianiem i zatrzymaniem osób, które zajmują się przestępczością narkotykową.

12 czerwca br. pojechali do wytypowanej posesji na terenie gminy Szadek, gdzie według posiadanych informacji miały znajdować się narkotyki. Kryminalni, na miejscu zatrzymali 33-letniego właściciela posesji. Podczas przeszukania, zabezpieczyli ponad 30 gramów suszu roślinnego, który poddano badaniu narkotesterem. Badanie wykazało, że była to marihuana. Zatrzymany usłyszał zarzuty. O jego losie zdecyduje sąd.

Tego samego dnia, przed godziną 16.00, policjanci patrolujący teren miasta, zauważyli, że kierujący samochodem marki Seat, nie ma zapiętych pasów bezpieczeństwa. Policjanci przeprowadzili kontrolę. Kierowca był trzeźwy, ale zachowywał się bardzo nerwowo. Poza tym w samochodzie czuć było zapach marihuany. Okazało się, że 32-letni sieradzanin, na przednim miejscu pasażera, miał zawinięte w jednorazową torebkę 100 gramów marihuany. Dodatkowo, torebkę z zawartością, owinął w krótkie spodenki. Na miejscu zatrzymano mu elektronicznie prawo jazdy.

Zgromadzone w sprawie dowody, pozwoliły na postawienie zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Śledztwo pod nadzorem prokuratora prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. Podejrzanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Zduńska Wola
Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj