Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sport

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej "GATTA ACTIVE CUP 2017"

Redakcja, 27.06.2017, 21:37

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W sobotę 24 czerwca na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli odbył się Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej "GATTA ACTIVE CUP 2017" dla drużyn z rocznika 2008 i młodsi. Organizatorem turnieju był Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "Pogoń Zduńska Wola".

← REKLAMA

Patronat honorowy nad turniejem objął Poseł na Sejm Grzegorz Schreiber. Głównym sponsorem turnieju była firma "GATTA" ze Zduńskiej Woli. Gościem podczas turnieju był Bartłomiej Zalewski trener reprezentacji młodzieżowej Polski U-16, który ufundował dodatkową nagrodę. W turnieju uczestniczyło 16 zespołów w tym jeden zespół zza granicy czeski TJ. Sokół Bedrichow. W pierwszej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na 4 grupy po 4 zespoły. W drugiej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na 2 grupy po 8 zespołów "Ligę Mistrzów" i "Ligę Europy". W całym turnieju uczestniczyło 192 zawodników i rozegrano 80 meczów. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Lechii Tomaszów Mazowiecki. Gospodarze turnieju Pogoń Zduńska Wola zajęła 3 miejsce.

WYNIKI MECZÓW GRUPOWYCH:
GRUPA "A"
Pogoń Zduńska Wola - Włókniarz Pabianice 2:0
Marcinki Kępno - AF Widzew Brzeziny 0:2
Pogoń Zduńska Wola - AF Widzew Brzeziny 2:0
Włókniarz Pabianice - Marcinki Kępno 0:4
Pogoń Zduńska Wola - Marcinki Kępno 0:1
AF Widzew Brzeziny - Włókniarz Pabianice 1:1

KOŃCOWA TABELA GRUPY "A"
1. Marcinki Kępno 6 pkt. bramki 5:2
2. Pogoń Zduńska Wola 6 pkt. bramki 4:1
3. AF Widzew Brzeziny 4 pkt. bramki 3:3
4. Włókniarz Pabianice 1 pkt. bramki 1:7
GRUPA "B"
Diament Zduńska Wola - Lechia Tomaszów Maz. 2:0
Calisia 14 Kalisz - MKP Boruta Zgierz 2:1
Diament Zduńska Wola - MKP Boruta Zgierz 0:0
Calisia 14 Kalisz - Lechia Tomaszów Maz. 1:2
Diament Zduńska Wola - Calisia 14 Kalisz 0:2
MKP Boruta Zgierz - Lechia Tomaszów Maz. 1:4

KOŃCOWA TABELA GRUPY "B"
1. Lechia Tomaszów Maz. 6 pkt. bramki 6:4
2. Calisia 14 Kalisz 6 pkt. bramki 5:3
3. Diament Zduńska Wola 4 pkt. bramki 2:2
4. MKP Boruta Zgierz 1 pkt. bramki 2:6

GRUPA "C"
Warta Sieradz Jr. - GOKSiR Lipce Reymontowskie 1:1
Talent Burzenin - Jutrzenka Bychlew 1:1
Warta Sieradz Jr. - Jutrzenka Bychlew 0:1
Talent Burzenin - GOKSiR Lipce Reymontowskie 1:0
Warta Sieradz Jr. - Talent Burzenin 1:0
Jutrzenka Bychlew - GOKSiR Lipce Reymontowskie 0:0

KOŃCOWA TABELA GRUPY "C"
1. Jutrzenka Bychlew 5 pkt. bramki 2:1
2. Warta Sieradz Jr. 4 pkt. bramki 2:2
3. Talent Burzenin 4 pkt. bramki 2:2
4. GOKSiR Lipce Reymontowskie 2 pkt. bramki 1:2

GRUPA "D"
ŁKS Łódź - Jedenastka Wrocław 0:1
TJ Sokół Bedrichow (Czechy) - Parasol Wrocław 1:0
ŁKS Łódź - Parasol Wrocław 0:1
TJ Sokół Bedrichow (Czechy) - Jedenastka Wrocław 0:2
ŁKS Łodź - TJ Sokół Bedrichow (Czechy) 0:2
Jedenastka Wrocław - Parasol Wrocław 0:1

KOŃCOWA TABELA GRUPY "D"
1. Jedenastka Wrocław 6 pkt. bramki 3:1
2. Parasol Wrocław 6 pkt. bramki 2:1
3. TJ Sokół Bedrichow (Czechy) 6 pkt. bramki 3:2
4. ŁKS Łódź 0 pkt. bramki 0:4

Po zakończeniu meczów grupowych po 2 najlepsze drużyny z wszystkich grup awansowały do rozgrywek "Ligi Mistrzów", a zespoły z miejsc 3 - 4 awansowały do rozgrywek "Ligi Europy".

"LIGA MISTRZÓW" - WYNIKI MECZÓW

Marcinki Kępno - Parasol Wrocław 0:0
Pogoń Zduńska Wola - Jedenastka Wrocław 0:3
Lechia Tomaszów Maz. - Warta Sieradz Jr 2:0
Calisia 14 Kalisz - Jutrzenka Bychlew 1:0
Marcinki Kępno - Jedenastka Wrocław 0:0
Parasol Wrocław - Warta Sieradz Jr 2:1
Pogoń Zduńska Wola - Jutrzenka Bychlew 3:0
Lechia Tomaszów Maz. - Calisia 14 Kalisz 3:0
Marcinki Kępno - Warta Sieradz Jr 1:1
Jedenastka Wrocław - Jutrzenka Bychlew 2:0
Parasol Wrocław - Calisia 14 Kalisz 1:3
Lechia Tomaszów Maz. - Pogoń Zduńska Wola 2:0
Marcinki Kępno - Jutrzenka Bychlew 5:0
Warta Sieradz Jr - Calisia 14 Kalisz 2:0
Jedenastka Wrocław - Lechia Tomaszów Maz. 1:2
Parasol Wrocław - Pogoń Zduńska Wola 1:0
Marcinki Kepno - Calisia 14 Kalisz 3:0
Jutrzenka Bychlew - Lechia Tomaszów Maz. 0:5
Warta Sieradz Jr - Pogoń Zduńska Wola 2:3
Jedenastka Wrocław - Parasol Wrocław 2:0
Marcinki Kępno - Lechia Tomaszów Maz. 2:1
Calisia 14 Kalisz - Pogoń Zduńska Wola 0:2
Jutrzenka Bychlew - Parasol Wrocław 0:5
Warta Sieradz Jr. - Jedenastka Wrocław 0:1
Marcinki Kępno - Pogoń Zduńska Wola 0:3
Lechia Tomaszów Maz.- Parasol Wrocław 4:1
Calisia 14 Kalisz - Jedenastka Wrocław 1:1
Jutrzenka Bychlew - Warta Sieradz Jr 0:1

KOŃCOWA TABELA "LIGI MISTRZÓW"
1. Lechia Tomaszów Maz. 18 pkt. bramki 19:4
2. Jedenastka Wrocław 14 pkt. bramki 8:3
3. Pogoń Zduńska Wola 12 pkt. bramki 11:8
4. Marcinki Kępno 12 pkt. bramki 11:5
5. Parasol Wrocław 10 pkt. bramki 10:10
6. Warta Sieradz Jr 7 pkt. bramki 7:9
7. Calisia 14 Kalisz 7 pkt. bramki 5:12
8. Jutrzenka Bychlew 0 pkt. bramki 0:22

"LIGA EUROPY" - WYNIKI MECZÓW

AF Widzew Brzeziny - ŁKS Łódź 3:1
Włókniarz Pabianice - TJ Sokół Bedrichow 1:0
Diament Zduńska Wola - GOKSiR Lipce Reymontowskie 0:0
MKP Boruta Zgierz - Talent Burzenin 3:2
AF Widzew Brzeziny - TJ Sokół Bedrichow 3:0
ŁKS Łódź - GOKSiR Lipce Reymontowskie 0:1
Włókniarz Pabianice - Talent Burzenin 1:0
Diament Zduńska Wola - MKP Boruta Zgierz 1:0
AF Widzew Brzeziny - GOKSiR Lipce Reymontowskie 0:2
TJ Sokół Bedrichow - Talent Burzenin 2:0
ŁKS Łódź - MKP Boruta Zgierz 0:4
Włókniarz Pabianice - Diament Zduńska Wola 1:0
AF Widzew Brzeziny - Talent Burzenin 4:1
GOKSiR Lipce Reymontowskie - MKP Boruta Zgierz 3:1
TJ Sokół Bedrichow - Diament Zduńska Wola 1:2
ŁKS Łódź - Włókniarz Pabianice 0:1
AF Widzew Brzeziny - MKP Boruta Zgierz 1:0
Talent Burzenin - Diament Zduńska Wola 0:4
GOKSiR Lipce Reymontowskie - Włókniarz Pabianice 2:1
TJ Sokół Bedrichow - ŁKS Łódź 0:0
AF Widzew Brzeziny - Diament Zduńska Wola 0:1
MKP Boruta Zgierz - Włókniarz Pabianice 4:0
Talent Burzenin - ŁKS Łódź 0:0
GOKSiR Lipce Reymontowskie - TJ Sokół Bedrichow 1:0
AF Widzew Brzeziny - Włókniarz Pabianice 4:0
Diament Zduńska Wola - ŁKS Łódź 1:0
MKP Boruta Zgierz - TJ Sokół Bedrichow 1:1
Talent Burzenin - GOKSiR Lipce Reymontowskie 1:0

KOŃCOWA TABELA "LIGI EUROPY"
1. Diament Zduńska Wola 16 pkt. bramki 9:2
2. GOKSiR Lipce Rymontowskie 16 pkt. bramki 9:3
3. AF Widzew Brzeziny 15 pkt. bramki 15:5
4. Włókniarz Pabianice 12 pkt. bramki 5:10
5. MKP Boruta Zgierz 10 pkt. bramki 13:8
6. TJ Sokół Bedrichow (Czechy) 5 pkt. bramki 4:8
7. Talent Burzenin 4 pkt. bramki 4:14
8. ŁKS Łódź 2 pkt. bramki 1:10

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. Lechia Tomaszów Mazowiecki
2. Jedenastka Wrocław
3. Pogoń Zduńska Wola
4. Marcinki Kępno
5. Parasol Wrocław
6. Warta Sieradz Jr.
7. Calisia 14 Kalisz
8. Jutrzenka Bychlew
9. Diament Zduńska Wola
10. GOKSiR Lipce Reymontowskie
11. AF Widzew Brzeziny
12. Włókniarz Pabianice
13. MKP Boruta Zgierz
14. TJ Sokół Bedrichow (Czechy)
15. Talent Burzenin
16. ŁKS Łódź

NAGRODY INDYWIDUALNE:
Najlepszy Bramkarz Turnieju: Fryderyk Ochap (Marcinki Kępno)
Najlepszy Zawodnik Turnieju: Dominik Jaromin (Jedenastka Wrocław)
Król Strzelców Turnieju: Igor Czapla (Lechia Tomaszów Maz.) - 13 bramek
Nagroda dodatkowa ufundowana przez Bartłomieja Zalewskiego: Bartosz Siuda (Pogoń Zduńska Wola)

LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI - 1 miejsce
Skład drużyny:
Wiktor Pasierb, Leon Krakowiak, Maciej Bielejewski, Karol Świątek, Bartłomiej Krawczyk, Igor Czapla, Oliwier Sobczyk, Adam Piekarski, Jakub Mączyński, Patryk Kałwa, Jakub Rzymkowski, Michał Pustelnik
Trener drużyny: Radosław Wilczyński
Kierownik drużyny: Mariusz Sobczyk

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA - 3 miejsce
Skład drużyny:
Szymon Mewald, Hubert Różański, Filip Pluskota, Bartosz Siuda, Maksymilian Sterniczuk, Szymon Sadziński, Oskar Kowalczyk, Leon Gruszczyński, Adam Udalski, Euzebiusz Bebej, Paweł Kaczmarek, Krystian Tyrkowski
Trener drużyny: Sylwester Malik
Kierownik drużyny: Tomasz Siuda

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj