Wiadomości / Sport

Lider pokonał wicelidera

Redakcja, 06.10.2013, 18:50

Juniorzy starsi MKS prowadzeni przez trenera Tomasza Ziółkowskiego pokonali wicelidera Unię Sulmierzyce 6:0.

Pierwsza bramka padła w 17 minucie po strzale głową Marcina Szewczyka. Kolejną ten sam piłkarz strzelił już w 22 minucie po kapitalnym dośrodkowaniu Tomasza Bednarka. Trzydzieste minuty należały do Michała Pietrzykowskiego, który w ciągu 3 minut strzelił dwie bramki.

Po zmianie stron w 53 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Marcin Szewczyk. Trzeba przyznać że ten zawodnik rozegrał bardzo dobre spotkanie. W 72 minucie zawodnik gości zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny, a pewnym egzekutorem okazał się Damian Dyoniziak i wynikiem 6:0 zakończyło się całe spotkanie.

MKS Zduńska Wola - Unia Sulmierzyce 6:0 (4:0)

Strzelcy Bramek: Marcin Szewczyk x3 17' 22' 53', Michał Pietrzykowski 35' 38' , Damian Dyoniziak 72'(k)

MKS: Daniel Zielonka - Adrian Kowalczyk, Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Bartosz Niziołek, Tomasz Bednarek, Dominik Błasiak, Krzysztof Rosiak, Dawid Kępniak, Michał Pietrzykowski, Bartosz Jeska, Damian Dyoniziak, Szymon Ratajczyk, Marcin Szewczyk, Łukasz Rakowski.

Unia: Mateusz Maciaszek - Grzegorz Matynia, Artur Deryngier, Łukasz Wjtan, Mateusz Chlebicki, Wiktor Koliński, Piotr Siwczyk, Konrad Nagodziński, Michał Czarnecki, Krzysztof Wawrzyniak, Przemysław Kumor, Daniel Bujacz, Adrian Sobczyński.