Wiadomości / Spoza powiatu

Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pierwsza porażka tego roku

Redakcja, 03.02.2014, 10:43

W sobotę 1 lutego na sztucznym boisku w Kleszczowie drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola rozegrała pierwszy w tym roku mecz kontrolny z 3 - ligową Omegą Kleszczów.

OMEGA KLESZCZÓW - POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 3:0 (3:0)

1:0 - Hubert Robaszek (3')

2:0 - Mariusz Zawadziński (12')

3:0 - Michał Czaplarski (22' rzut wolny)

Pierwsza połowa meczu toczyła się pod dyktando gospodarzy, którzy zdobyli w tej odsłonie trzy bramki. Bardzo ładna była trzecia bramka zdobyta przez Michała Czaplarskiego z rzutu wolnego z około 20 metrów.

Drużyna Pogoni w pierwszej połowie stworzyła dwie dobre sytuacje podbramkowe. W pierwszej sytuacji Rafał Porada uderzał głową z 8 metrów obok słupka bramki gospodarzy, a w drugiej sytuacji Grzegorz Gorący będąc sam na sam z bramkarzem Omegi nie zdołał pokonać golkipera gospodarzy.

W drugiej połowie gra się wyrównała, ale żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Najbliżej zdobycia bramki dla zduńskowolan byli: Kamil Endler po którego strzale z 16 metrów piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką bramki Omegi oraz Adam Konieczny, którego strzał z 10 metrów zdołał odbić nad poprzeczką bramkarz gospodarzy.

Następny mecz kontrolny drużyna Pogoni rozegra w sobotę 8 lutego o godzinie 14:00 na sztucznym boisku na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli z LUKS Bałucz.

Skład zduńskowolskiej drużyny:

Mateusz Pyrkowski - Artur Górzawski, Grzegorz Kaleta, Kacper Korona, Arkadiusz Piotrowski - Grzegorz Królewiak, Adam Konieczny, Grzegorz Gorący, Rafał Porada - Krzysztof Cichosz, Michał Ignaczak

Po przerwie zagrali: Krzysztof Chruściel, Marek Witczak, Kamil Endler i Rafał Kurzynoga. W drużynie Pogoni w tym meczu z różnych powodów nie mogli zagrać: Kamil Radomski, Krystian Grzelak, Damian Grzelak, Patryk Kaczmarek i Mateusz Boruń.