Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Czwarte miejsce dziewcząt MKS w Głuchołazach

Redakcja, 26.03.2014, 16:47

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Czwarte miejsce zajęła drużyna dziewcząt MKS Zduńska Wola podczas I Wiosennego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Głuchołazach.

← REKLAMA

Zduńskowolanki przebywały na turnieju w Głuchołazach od 20 do 23 marca. Reprezentantki MKS Zduńska Wola wywalczyły czwarte miejsce rywalizując z takimi drużynami jak: Stomil Olsztyn, KKS Zabrze I i II, UKS Kochanowice, UKS Academy Wołów.

Dziewczęta przez cztery dni rozegrały z każdą drużyną mecz i rewanż. Zespół MKS spisał się dobrze zważywszy na fakt iż był to ich pierwszy turniej.

Skład zespołu MKS Zduńska Wola: Daria Dziewulak, Żaneta Pasternak, Justyna Kapuściak, Weronika Marcinkowski, Martyna Szymczak, Oliwia Szubert, Ania Kaczmarek, Asia Kaczmarek, Julia Szymczak.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj