Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Škoda Dobroń w nowej odsłonie

Redakcja, 17.03.2015, 17:45

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Lokalny dealer marki Škoda - Bednarek - rozpoczyna właśnie gruntowną przebudowę salonu w Dobroniu (koło Pabianic). Właściciel salonu Tomasz Bednarek zdradza szczegóły projektu oraz jak przebudowa wpłynie na lokalny rynek pracy.

← REKLAMA

Skąd pomysł na przebudowę?

Tomasz Bednarek, prezes: Obecny salon został otwarty w 2000 roku. Nie ukrywam, że wyglądem odstępuje on od nowoczesnych punktów dealerskich budowanych obecnie. Od tamtej pory gama modeli marki ŠKODA znacznie się powiększyła i wnętrze salonu nie jest wystarczająco przestronne. W 2013 roku zapadła decyzja o radykalnej przebudowie - ekspozycyjna część budynku zostanie zdemontowana i wybudowana od podstaw. Część serwisowa na czas przebudowy funkcjonować będzie bez zmian. Założenie jest takie, by wygląd zewnętrzny dealerstwa odzwierciedlał pasję i wysoki poziom zaangażowania naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że nowoczesny salon spotka się z pozytywną opinią naszych Klientów, a w jego obszernym wnętrzu poczują się oni jak w domu! Przygotowania już trwają, a prace budowlane ruszają w kwietniu, zaraz po świętach.

Patrząc na projekt nowego salonu trzeba przyznać, że wygląda imponująco. Skąd wziął się pomysł na ten design?
Projekt nowego salonu jest zgodny z najnowszymi standardami marki ŠKODA. Osobiście najbardziej podoba mi się w nim połączenie tradycji z nowoczesnością. Na każdym kroku dbamy o pozytywne doświadczenia Klientów z marką, dlatego też nowy salon ma być miejscem pogodnym, do którego chce się wracać. Będzie tam znacznie więcej miejsca, co przełoży się na komfort i wygodę Klientów. Powstanie także całkiem nowy budynek myjni, który z pewnością usprawni obsługę gości i wydajność pracy całej firmy.

Ale póki co musicie Państwo zawiesić działalność…
Nic bardziej mylnego! Na czas przebudowy obsługa Klienta zostaje przeniesiona do tymczasowego budynku na sąsiedniej działce. Został on specjalnie zaprojektowany, by wszystkie świadczone przez nas usługi, od sprzedaży samochodów po serwis i usługi blacharskie, funkcjonowały jak należy. Jak wspomniałem wcześniej, gruntownej przebudowie ulega frontowa część salonu. Ta serwisowa funkcjonować będzie normalnie.

Czy rozbudowa salonu wiąże się z utworzeniem nowych miejsc pracy?
Rozwój lokalnych firm zazwyczaj pociąga za sobą utworzenie nowych miejsc pracy. Nie inaczej będzie w przypadku salonu w Dobroniu - już teraz pracuje tu ok. 40 osób. Szacujemy, że w nowym salonie zatrudnienie znajdzie dodatkowych kilka. Dla wszystkich zainteresowanych, ogłoszenia zostaną umieszczone w odpowiednim czasie na naszej stronie internetowej - www.skoda-dobron.pl. Zachęcam także do regularnego śledzenia postępu prac w zakładce Aktualności.

Salon w Dobroniu nie jest jedynym punktem dealerskim Grupy Bednarek, prawda?
Zgadza się. Salon w Dobroniu powstał jako pierwszy, ale teraz prowadzimy jednocześnie punkty dealerskie w Łodzi. Są to autoryzowane salony i serwisy marek Škoda, Volkswagen i Seat przy ulicy Szczecińskiej oraz Premium Arena (BMW i MINI) przy Rokicińskiej. Naturalnie, każdy z tych salonów ma inną specyfikę. Niemniej jednak dbamy, by wysoka jakość obsługi była wspólna i niepodważalna dla całej Grupy Bednarek.

Kiedy Klienci będą mogli odwiedzić nowy salon w Dobroniu?
Planowany termin ukończenia prac przypada na wrzesień 2015. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, już na początku października tego roku będziemy mieli zaszczyt zaprosić Klientów do nowego budynku. Jak już mówiłem, w trakcie przebudowy wszystkie działy firmy pracują bez zmian, więc nie ma obaw o kompleksową obsługę samochodów naszych Klientów.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_1684 (IP: *.*.87.91), 18.03.2015, 09:53
  Łał rozwija się
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_1597 (IP: *.*.22.140), 19.03.2015, 10:03
  Skody to są naprawdę super samochody.
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj