Wiadomości / Spoza powiatu

Przegrana zduńskowolskiego beniaminka

Redakcja, 10.08.2015, 10:05

Drużyna seniorska MKS Zduńska Wola odpadła w trzeciej rundzie Pucharu Polski.

MKS podejmował na własnym boisku drużynę Orkana Buczek, oba zespoły od nowego sezonu będą występować w sieradzkiej klasie okręgowej. Ostatni mecz zduńskowolan miał trzy akty: pierwszy kwadrans to dominacja Orkanu, w kolejnych minutach mecz był wyrównany, a końcówka pierwszej połowy należała już do MKS, gdzie bramkę w doliczonym czasie gry, zdobył Łukasz Rakowski. Po przerwie MKS zdobywa kolejnego gola po strzale Piotra Tomczyka.

Wydawałoby się, że MKS utrzyma taki wynik meczu do końca, ale w drużynie Orkana w drugiej połowie wszedł Jacek Berensztajn, grający trener i bardzo dobrze pokierował grą swojej drużyny. Bramkę kontaktową dla Orkana zdobył Dawid Liśkiewicz, a wyrównującą zdobył Tomasz Marecki z podania grającego trenera. 10 min . przed końcem spotkania Jacek Berensztajn ustalił wynik meczu na 3-2 - po strzale z rzutu wolnego z 26 metrów piłka wylądowała w samym okienku bramki gospodarzy.

MKS Zduńska Wola - Orkan Buczek 2:3 (1:0)