Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Rewitalizacja centrum Zduńskiej Woli wyróżniona

Redakcja, 16.09.2015, 16:15

Zduńska Wola odebrała wyróżnienie w konkursie na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce- za plac Wolności z ratuszem.

← REKLAMA

Nagrodę odbierał prezydent Niedźwiecki, a przyznało ją jury w skład którego, poza władzami Towarzystwa Urbanistów Polskich weszli: Ewa Porębska - Kancelaria Prezydenta RP, Zbigniew Maj - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Krzysztof Ozimek - Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Robert Szumielewicz - Izba Architektów.

Uroczystość odbyła się w zeszłym tygodniu po uroczystym otwarciu V Kongresu Urbanistyki Polskiej, połączonego z XIII Kongresem Miast Polskich.

Przypomnijmy, że nominacja w ogólnopolskim konkursie była konsekwencją zwycięstwa Zduńskiej Woli w edycji wojewódzkiej w tym roku.

Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj