Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zięba-Gzik w zarządzie województwa

Redakcja, 27.11.2015, 16:35

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Zduńskowolanka Jolanta Zięba-Gzik została powołana na nowego członka Zarządu Województwa Łódzkiego.

← REKLAMA

Jolanta Zięba-Gzik zastąpi Pawła Bejdę, który uzyskał mandat posła. Kandydaturę zduńskowolanki zgłosił marszałek województwa Witold Stępień.

Reprezentantka naszego miasta do sejmiku dostała się w lutym br., weszła w zamian Elżbiety Nawrockiej, która z kolei przyjęła mandat poselski za Mieczysława Łuczaka. Zięba-Gzik zapowiadała wtedy, że skupi się na zagadnieniach dotyczących edukacji, kultury i ochrony zdrowia, a także ma się starać o fundusze na rzecz naszego miasta.

Jolanta Zięba-Gzik w Zduńskiej Woli ostatnio kierowała Miejskim Domem Kultury, wcześniej m.in. odpowiadała za edukację w mieście.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2111 (IP: *.*.36.193), 03.12.2015, 19:39
  A w Zduńskiej pan prezydent z nią walczy, zamiast wspólnie zrobić coś dla miasta.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj