Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Pasmo sukcesów uczestników zduńskowolskiego Hufca Pracy

Redakcja, 18.03.2016, 14:31

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim odbył się IX Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży OHP z jednostek Łódzkiej WK OHP. Nagrody zdobyli też podopieczni zduńskowolskiego hufca.

← REKLAMA

Chęć udziału w zawodach wyraziło 62 zawodników i zawodniczek z 16 hufców pracy z województwa łódzkiego, którzy rywalizowali systemem rosyjskim - do dwóch przegranych. Zawody, które sędziowali podopieczni piotrkowskiego hufca były rozgrywane w dwóch kategoriach: indywidualnej (dziewczęta i chłopcy) oraz drużynowej.

W kategorii dziewcząt trzecie miejsce zajęła - Sandra Górska z ZSP w Poddębicach, wśród chłopców IV miejsce zajął Bartosz Lipiński, a na V miejscu uplasował się Kamil Woskowski z ZSZ nr 1w Zduńskiej Woli. Drużynowo zwyciężył Hufiec Pracy ze Zduńskiej Woli, drugi był 5-13 Hufiec Pracy z Tomaszowa Mazowieckiego, a trzeci - 5-25 Hufiec Pracy z Kutna.

Sandra i Angelika odbywają praktyki zawodowe w Salonach Fryzjerskich Agnieszki Janiak i Andrzeja Urbaniaka w Poddębicach, natomiast Bartosz i Kamil w Zakładach Cukierniczych Konrada Pokory i Grażyny Dymińskiej w Zduńskiej Woli.

Podczas uroczystego zakończenia puchary, medale, nagrody i dyplomy wszystkim uczestnikom zawodów wręczali wojewódzka komendant OHP Barbara Stanisława Günther i kierownik OSiR Robert Zontak.

Sukces odniósł również uczestnik Hufca Pracy Karol Wal w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym OHP. Podopieczny Hufca Pracy podobnie jak w roku ubiegłym zajął pierwsze miejsce i po raz drugi weźmie udział w konkursie na szczeblu ogólnopolskim w Tarnowie. Konkurs organizowany przez Komendę Główną OHP odbędzie się w dniach 17-20.03.2016r.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj