Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pogoń liderem tabeli

Redakcja, 29.03.2016, 15:07

Drużyna Pogoni odniosła trzecie kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej. W Buczku, w sobotę, pokonała zespół Tęczy Brodni.

← REKLAMA

Już do przerwy drużyna ze Zduńskiej Woli prowadziła czterema bramkami. W 10 minucie meczu pierwszą bramkę dla gości, z podania Sebastiana Plisieckiego, zdobył Grzegorz Kaleta. Kolejne trafienia w przeciągu trzech minut zanotowali Grzegorz Królewiak po kolejnym dokładnym podaniu Sebastiana Plisieckiego i ponownie Grzegorz Kaleta z podania Kamila Endlera.

Drużyna Pogoni w pierwszej części meczu grała szybko i składnie z czym nie mogli sobie poradzić zawodnicy Tęczy. Po kolejnych sytuacjach podbramkowych czwartą bramkę dla zduńskowolan zdobył w 28 minucie Kamil Endler po asyście Grzegorza Kalety.

W drugiej połowie meczu w dalszym ciągu dużą przewagę posiadali zawodnicy gości. W 55 minucie, jak się później okazało, wynik meczu ustalił Grzegorz Królewiak po kolejnej asyście grającego trenera zduńskowolan Grzegorza Kalety. Cieszy dobra gra i duża ilość zdobywanych bramek zespołu Pogoni ( w trzech meczach wiosennych zawodnicy Pogoni strzelili 14 bramek), która w dalszym ciągu pozostaję liderem tabeli.

Kolejnym przeciwnikiem zespołu Pogoni będzie drużyna LZS Rębieskie. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę 3 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli.

TĘCZA BRODNIA - POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 0:5 (0:4)

Skład Pogoni: Marcin Szewczyk (80' Jakub Gołębiowski) - Daniel Kopiński, Konrad Piekarski, Mateusz Józefczyk, Rafał Porada - Grzegorz Królewiak, Sebastian Plisiecki (46' Cezary Rychlicki), Michał Swarzyński, Mateusz Tarnowski (63' Kacper Matusiak) - Grzegorz Kaleta, Kamil Endler (46' Maciej Baran)
Grający Trener drużyny: Grzegorz Kaleta.