Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zduńskowolscy policjanci najlepsi w ratowaniu

Redakcja, 02.05.2016, 16:53

Policjanci zduńskowolskiej komendy - sierż. sztab. Adam Kaźmierczak i asp. Krzysztof Bomba - zajęli pierwsze miejsce w czwartej edycji wojewódzkich zawodów ratowników policyjnych, które odbyły się 27 kwietnia w Sieradzu.

← REKLAMA

W zawodach wzięły udział 22 dwuosobowe drużyny zgłoszone przez kierowników jednostek. W ramach konkursu rozegrano dwie konkurencje: test wiedzy zawodowej z kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz praktyczne zadanie udzielania pomocy medycznej osobie poszkodowanej w wyniku zdarzenia.

Komendę ze Zduńskiej Woli reprezentowali sierż. sztab. Adam Kaźmierczak z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego oraz asp. Krzysztof Bomba z Wydziału Ruchu Drogowego. Policjanci w obu konkurencjach zdobyli w sumie 58 punktów. Taki wynik wystarczył aby odnieść zwycięstwo.

Teraz "nasi" policjanci będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi w zawodach centralnych. Odbędą się one w dniach 18 - 20 maja br. w Szkole Policji w Słupsku.

Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj