Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zduńskowolanie na olimpiadzie młodzieżowej

Redakcja, 10.08.2016, 17:56

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W dniach 3.08-6.08 we Wrocławiu odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich w Lekkiej Atletyce, w zawodach wzięło udział sześciu zawodników z Muks Park Zduńska Wola.

← REKLAMA

W turnieju najlepiej spisała się Kamila Błaszczyk, w rzucie młotem zajmując 4 miejsce z wynikiem 55,24, 5 miejsce także w rzucie młotem zajął Błazej Bomba z wynikiem 54,63.

W rzucie oszczepem startował Mateusz Wroński uzyskując rekord życiowy z wynikiem 59,83 co mu dało 7 miejsce. 16 miejsce w biegu na 1500 metrów zajął Bartosz Klimek z wynikiem 4,14, natomiast w biegu na 400 metrów w biegu przez płotki 22 miejsce zajął Michał Smolarek z wynikiem 63,47, w konkursie rzutu młotem startował Czarek Bomba który nie zaliczył żadnego rzutu.

Start można uznać za udany , ponieważ zawodnicy zajeli czołowe miejsca w Mistrzostwach polski oraz zdobyli 17 punktów w punktacji klubowej 62 miejsce na 223 z całej Polski. Trenerem zawodników jest Tomasz Szewczyk

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj