Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Jesienne okrycia głowy - co jest modne?

Redakcja, 13.11.2016, 23:15

Jesienią na dworze jest zwykle chłodniej. Należy zatem wiedzieć, jak w odpowiedni sposób zadbać o to, aby możliwie jak najmniej odczuwać wspomniany chłód. Warto wiedzieć, na co dokładnie powinniśmy zwracać uwagę, jeśli chodzi o wybór możliwie jak najlepszego i co też jest bardzo istotne - modnego - nakrycia głowy.

← REKLAMA

Bardzo ważne jest to, aby nakrycie głowy dobrać w możliwie jak najbardziej odpowiedni sposób. Poniższy artykuł w znaczącym stopniu przybliży państwu tę kwestię.

Przede wszystkim - kapelusze

W sezonie jesień/zima 2016 królować będą kapelusze różnej maści. Oczywiście nadal jednymi z najbardziej popularnych są klasyczne damskie fedory, najczęściej wykonywane z wełny, jednakże warto zwrócić uwagę na to, że nie tylko fedory są popularne. Na skwerach i w parkach, coraz częściej spotykamy panie w melonikach, czy klasycznych kapeluszach z szerokim rondem.

Po drugie - wełniane czapki z pomponami

Wełniane czapki z pomponami wracają do łask. Warto jest zatem dać im szansę i zdecydować się na właśnie takie nakrycie głowy jesienią czy też zimą. Czapki z pomponami znów są modne, nie jest zatem żadnym wstydem noszenie ich. Kolorystyka czy fason czapek jest już tylko i wyłącznie naszą kwestią. Dobierajmy je wedle naszego gustu czy uznania. Aby nasza stylizacja jesienna została uzupełniona o mocny, kolorystyczny akcent, dobrze jest wybrać taką właśnie czapkę. Wielkość pompona może być bardzo różna - od małych po te naprawdę duże i okazałe. To, na jaki z nich się zdecydujemy, zależy tylko i wyłącznie od nas.

Opaski bawełniane

Dla tych z pań, które ponad wszystko cenią sobie sportową elegancję, idealnym okryciem głowy będą wszelkiego rodzaju opaski bawełniane. Doskonale chronią one nasze uszy przed zmarznięciem a poza tym, świetnie sprawdzają się w roli opasek sportowych. Warto zatem wiedzieć, że takie rozwiązanie, jeśli chodzi o nakrycia głowy, także jest ciekawym i modnym pomysłem na uzupełnienie naszej jesiennej stylizacji. Różnorodność nakryć głowy, szczególnie jeśli chodzi o jesień, może być bardzo ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o urozmaicenie naszej stylizacji.

Dobrałaś już okrycia wierzchnie na jesień? Sprawdź ofertę botków, kozaków lub półbutów marki Ann Mex dostępnych w ofercie LaModa.pl.

Fot. TF

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj