Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Efektowna prezentacja sukienek oraz garniturów komunijnych

Redakcja, 29.06.2017, 21:38

Końcówka wiosny to przede wszystkim natężony okres uroczystości komunijnych wpisujący się w polską tradycję i jako taki szczególnie podkreślany nie tylko w wymiarze duchowym, ale również praktycznym. Ten ostatni czynnik jest szczególnie mocno zauważalny w przypadku rozszerzenia różnego rodzaju placówek handlowych o określony asortyment, jak odpowiednie stroje, dewocjonalia czy kartki okolicznościowe.

Ze względu na to, iż jednym z podstawowych zakupów rodziców dzieci przystępujących do komunii jest nabycie odpowiedniego stroju, dlatego też tradycyjne alby, garnitury oraz efektowne sukienki komunijne, wianki, torebki, rękawiczki czy wszelkiego rodzaju dodatki cieszą się w tym okresie największą popularnością.

← REKLAMA

Biel, kryształy, przestrzeń, jasne oświetlenie

Dziecięce stroje komunijne w znakomitej większości znajdują się w ofercie salonów z sukniami ślubnymi, które w owym okresie znacząco rozszerzają swoją ofertę o ten właśnie asortyment.

Podstawą projektu wystawy powinno być stworzenie odpowiednio przemyślanej, pozwalającej ne efektowną a zarazem efektywną prezentację aranżacji, co oznacza przede wszystkim pomysłowe przygotowanie miejsca z uwzględnieniem oświetlenia oraz rozstawienia manekinów dziecięcych.

Ze względu na specyfikę i charakter strojów komunijnych, przede wszystkim zaś jasnych garniturów oraz bogatych w białe koronki, falbany i tiule sukienek doskonałym, wartym rozważania sposobem na stworzenie interesującej aranżacji jest wykorzystanie kryształowych, pojedynczych ozdób na odpowiednio długich łańcuchach czy białych taśmach, a także luster, szkła i ewentualnie aluminium.

Manekiny oraz ekspozytory w kształcie dłoni oraz głów

Odpowiednio dobrane modele manekinów mają niebagatelne znaczenie dla uzyskania odpowiedniego efektu. Nie bez znaczenia jest też funkcjonalny charakter manekinów pozwalających na ciekawe zaprezentowanie wybranych elementów kolekcji, której specyfika nakłada określone wymagania pod względem prezentacji strojów z uwzględnieniem specyfiki materiałów, z których są wykonane. Doskonałym rozwiązaniem w tym wypadku będą manekiny dziecięce wykonane z białego, matowego lub połyskliwego włókna szklanego o abstrakcyjnej lub realistycznej, zależnej od koncepcji projektanta formie.

Manekiny dla Twojego sklepu znajdziesz na my-mannequins.pl.

Kolejnym, niezbędnym elementem wystroju wystawy oraz sklepu w tym wypadku są korespondujące pod względem koloru oraz formy głowy pozwalające na prezentację wianków komunijnych oraz dłonie pozwalające na prezentację rękawiczek, drobnej biżuterii oraz torebek.

Fot. TF/ Mat.Pras.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj