Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wykorzystanie manekinów bieliźnianych w marketingu

Redakcja, 29.08.2017, 19:17

Manekiny bieliźniane z pozoru nie różnią się niczym od klasycznych manekinów modowych. Wyróżnia je jednak precyzja wykonania konieczna ze względu na prezentowaną większość ciała. Wśród manekinów na wystawach sklepów z bielizną często można spotkać fragmenty ciał. Pojedyncza noga ubrana w pończochy z najnowszej kolekcji lub tors w zestawie bielizny nie sprawiają jednak kłopotów z ustawieniem. Manekiny całopostaciowe emanujące realizmem dają natomiast szerokie możliwości w marketingu. Bielizna będzie się znacznie lepiej prezentowała, jeżeli modelowa postać wygląda w niej seksownie. Pytanie, jak uzyskać taki efekt.

← REKLAMA

Poparcie w nauce

Warto się zastanowić, w jaki sposób kobiety i mężczyźni budują swój seksapil. Dopiero po odpowiedzeniu sobie na to pytanie możemy próbować uzyskać ten efekt u plastikowych modeli. Pomagają w tym liczne badania psychologiczne dostępne jako publikacje w formie książkowej lub multimedialnej Specjaliści od marketingu, zachowań społecznych i ludzkiej seksualności od lat wzajemnie uzupełniają swoje badania, aby wspomóc świat mody w zakresie kreowania wizerunku i skutecznej sprzedaży. Potrzeby i zainteresowania ludzi możemy też poznać śledząc tematyczne fora internetowe oraz blogi.

Zgranie z tematem

W zależności od tego, jakie kolekcje chcemy zaprezentować, sposób ustawienia manekina oraz dodatki i dekoracja wokół niego będą inne. Kolekcje ślubne, delikatne koronki i pudrowy róż wymagają subtelnej oprawy, delikatnych wręcz dziewczęcych gestów i skromnego otoczenia. Dla porównania czerwony lub czarny gorset będzie dobrze wyglądał w ostrzejszej stylizacji zestawiony z pończochami, wysokimi obcasami a nawet maseczką na oczy. Luźniejszy charakter, nie nawiązujący do erotyki, mogą mieć na przykład kolekcje bielizny młodzieżowej, bawełnianych piżam lub zestawy sportowe. Możemy przy nich nawiązywać do zabawy, na przykład tak zwanych piżama party, z pewnością przyciągnie to docelową grupę klientów i pasuje do charakteru prezentowanej odzieży.

Manekiny dla Ciebie na stronie http://my-mannequins.pl/. Zobacz!

Zawsze aktualne

Pewne charakterystyczne cechy manekinów bieliźnianych to zgrabnie ustawione ręce, szerzej rozstawione nogi i neutralny makijaż oraz fryzura zapewniają najlepszą prezentację bielizny nie odwracając wzroku od i tak niewielkiej powierzchni zajmowanej przez oferowany towar. Manekiny używane na wystawach w sklepach z bielizną mają też zazwyczaj większe piersi i biodra, które są podstawą do utrzymywania się materiału. Większe piersi znajdują się również w kanonie urody ocenianej jako seksowna i pożądana w naszym społeczeństwie, dlatego mają wielką wartość jako zabieg marketingowy.

Fot. materiał partnera/artykuł partnera

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj