Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Samochód dostawczy z wypożyczalni

Redakcja, 17.06.2019, 22:25

Pracujesz jako kurier, prowadzisz własną firmę transportową lub zajmujesz się przewozem ludzi? Skoro tak, samochód jest twoim głównym narzędziem pracy. Bez niego nie możesz zarabiać. Każda przerwa w użytkowaniu samochodu oznacza dla ciebie straty. Sytuacje, w których auto trzeba na dłużej oddać do naprawy, mogą zdarzać się kilka razy w roku. Co w takich przypadkach możesz zrobić? Jeśli posiadasz kilka samochodów, jesteś w stanie nadal funkcjonować. Jeśli jednak jest to twój jedyny pojazd, powinieneś pomyśleć o samochodzie zastępczym.

← REKLAMA

Skąd wziąć zastępczego busa?

Pierwsze co przychodzi na myśl to wypożyczalnia samochodów https://www.ckcorp.auto.pl/. Czy jednak posiada ona w ofercie auta dostawcze? W naszej świadomości zakodowało się, że wypożyczalnie oferują przede wszystkim samochody osobowe. Mało która z nich ma w swojej flocie auta dostawcze, przystosowane do przewozu ludzi lub towarów. Na szczęście wypożyczalnia CK Corp zalicza się do wąskiego grona tych, w których bez trudu wynajmiemy pojazd do 3,5 tony lub 9 osobowy. Czas wypożyczenia samochodu dostawczego to od jednej doby do nawet 14 lub więcej dni. Pamiętaj że im dłuższy czas najmu, tym cena wypożyczenia za dobę jest korzystniejsza.

Jak wypożyczyć samochód dostawczy do 3,5 tony?

  1. Skontaktuj się z wypożyczalnią i potwierdź dostępność wybranego samochodu w interesującym Cię terminie. Możesz to zrobić telefonicznie dzwoniąc na numer 512 624 642 lub wysyłając zapytanie mailowe na adres biuromałpackcorp.pl
  2. Wpłata zaliczki - jeśli samochód ma zostać dla ciebie zarezerwowany w wybranym czasie, może być potrzebna wpłata zaliczki. Dokonuje się jej przelewem na nr konta bankowego wypożyczalni. W tym celu wypożyczalnia samochodów może wystawić fakturę pro forma. Zaliczka zostanie najczęściej rozliczona na poczet całego kosztu najmu lub jako część ewentualnej kaucji.
  3. Odbiór samochodu - auto z wypożyczalni odbierasz w uzgodnionym dniu, godzinie i miejscu. Jeśli nie możesz podjąć samochodu z terenu wypożyczalni, pamiętaj że jest opcja podstawienia go w inne, dogodne dla ciebie miejsce. Może to być parking pod twoim blokiem lub firmą.
  4. Miłego użytkowania - od tego momentu masz do swojej dyspozycji samochód dostawczy z wypożyczalni. Możesz go użytkować zgodnie z przeznaczeniem i homologacją, przewożąc np. ładunki. Samochód tankujesz we własnym zakresie, dbasz również o prawidłowe ciśnienie w oponach i stan oleju. W razie stwierdzenia jakichkolwiek problemów z działaniem pojazdu, powinieneś skontaktować się z wypożyczalnią. Zostaniesz wtedy poinformowany o dalszych krokach.
  5. Zwrot samochodu - auto z wypożyczalni należy oddać zgodnie z warunkami umowy, a przede wszystkim z zachowaniem uzgodnionego miejsca, daty i czasu. Samochód ponadto powinien być zatankowany do pełna, czysty i sprawny. Protokolarne odebranie samochodu odbywa się na podstawie pisemnej. W protokole odbioru wpisywany jest stan techniczny zdawanego samochodu. W przypadku stwierdzenia w nim jakichś usterek, zostaje sporządzona dokumentacja fotograficzna, służąca do dalszego ustalania odpowiedzialności za szkody.
Fot. Materiał Partnera / CK Corp

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj