Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zaplanuj swoje codzienne wydatki

Redakcja, 28.10.2020, 19:08

Asystent zakupowy naprawdę potrafi Ci pomóc. Znajdzie on najbardziej opłacalne promocje na podstawie Twoich poprzednich zakupowych wyborów i zainteresowań, ale także odciąży Twój portfel - będziesz mogła wyjąć z niego karty lojalnościowe, które odtąd znajdą miejsce w Twoim telefonie.

← REKLAMA

Wydatki pod kontrolą

Oszczędzanie wcale nie musi generować w Tobie uczucia straty czy konieczności zadowolenia się gorszymi substytutami produktów. Wybierając produkty z promocji, śledząc okazje i robiąc zakupy z głową z pewnością podreperujesz domowy budżet, jednocześnie nie rezygnując z dobrych jakościowo produktów. W jaki sposób najprościej dowiadywać się o bieżących promocjach? Korzystanie z papierowych gazetek sklepowych jest jedną z opcji, ale umówmy się, nie chodzimy na bieżąco po wszelkich marketach w okolicy i nie zabieramy najświeższych gazetek tylko po to, by w domu je na spokojnie przejrzeć i porównać. Do naszych skrzynek pocztowych również nie trafia oferta z wszelkich możliwych supermarketów. Instalując jednak aplikację Blix wszystko możesz mieć w zasięgu swojej ręki, kiedykolwiek tylko zechcesz.Aplikacja jest dostępna zarówno na Android jak i iOS. Zamień stosy makulatury zalegające w Twoim domu na aplikację - ulżysz nie tylko środowisku, ale i własnemu budżetowi. Blix to aplikacja, która pozwoli Ci być na bieżąco ze wszelkimi promocjami sklepów spożywczych, drogerii, supermarketów, dyskontów spożywczych czy wielu, wielu innych. Blix pomoże Ci dowiedzieć się, w którym sklepie najtaniej kupisz interesujący Cię produkt - przykładowo: potrzebujesz na obiad piersi z kurczaka? Sprawdź, w którym sklepie w okolicy znajdziesz je najtaniej! Aplikacja porówna ceny w wybranych przez Ciebie sklepach, dzięki czemu będziesz mógł zaoszczędzić trochę pieniędzy. Pozwoli Ci także na zapisanie ulubionych produktów, takich, po które sięgasz najczęściej podczas zakupów i stworzenie listy ulubionych miejsc. Dzięki takiemu narzędziu możesz całkowicie spersonalizować swoją aplikację, dostosować do własnych potrzeb i preferencji, a otrzymywane powiadomienia będą zgodne z Twoimi zainteresowaniami.

Karty lojalnościowe pod kontrolą

Jedną z możliwości aplikacji Blix jest wgranie do niej kart lojalnościowych z wielu sklepów. Któż z nas nie przeszukiwał nerwowo przy kasie czeluści torebki lub plecaka w poszukiwaniu odpowiedniej karty? Od teraz wszystkie będziesz mieć w jednym miejscu - na swoim telefonie. Nie musisz pamiętać, by zabrać je przed zakupami czy nie musisz wypychać portfela po brzegi plastikowymi prostokącikami. Wyświetl je na ekranie smartfona i pokaż przy kasie.

Szybkie i tanie zakupy - idź na nie z przygotowaną listą!

Jedną z bardzo pomocnych funkcji Blixa jest możliwość tworzenia list zakupów. Spis potrzebnych rzeczy to jedna z podstawowych czynności, która pozwoli Ci ujarzmić zakupy i zaoszczędzić poprzez niewkładanie do wózka sklepowego przypadkowych rzeczy. Mając w telefonie własną listę nigdy więcej nie będziesz tracić czasu na gorączkowe przeszukiwanie półek sklepowych w celu znalezienia tego, co ci potrzebne na obiad czy kolację. Co więcej, stworzoną w aplikacji listę możesz udostępnić innym - dzieciom, rodzicom, partnerowi, którzy mogą ją poszerzać lub na jej podstawie zrobić zakupy.

Blix to sposób na mądre, przemyślane i spokojne zakupy. Oszczędzasz pieniądze i czas potrzebny na wyszukiwanie promocji samodzielnie. Poręczne listy zakupów sprawią, że każde wyjście do sklepu będzie zaplanowane i logicznie ułożone.

Fot. Materiał Partnera / blix

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj