Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu / Komunikacja

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Przejedzie wyścig. Będą utrudnienia na drodze

Redakcja, 22.06.2016, 10:25

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków w tym roku również przejdzie przez Zduńską Wolę. Niektóre drogi w mieści poza nim będą nieprzejezdne, więc zostawcie samochody i dopingujcie kolarzy.

← REKLAMA

27. edycja wyścigu rozpocznie się 27 czerwca i potrwa do 2 lipca. Przez Zduńską Wolę, gdzie zorganizowany będzie lotny finisz (punkt na trasie, w którym najszybszy zawodnik zdobywa dodatkowe punkty), kolarze przejadą 30 czerwca podczas 3. etapu. Przewidywany czas przejazdu - godz. 19.03.

W związku z organizacją przejazdu przez powiat zduńskowolski przewidywane są utrudnienia w ruchu drogowym. Utrudnienia wystąpią między godziną 18.50 a godziną 19.15 na trasie wyścigu tj. od Marzenina ulicami: Karsznicką, Łaską, Kościelną, Złotą, Widawską, poprzez Zapolice w kierunku Widawy.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj