Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Tir uderzył w tył osobowego auta

Redakcja, 16.12.2013, 11:47, aktualizacja: 16.12.2013, 15:55

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Przed południem w miejscowości Wielka Wieś samochód ciężarowy uderzył w tył osobowego volkswagena. Kierowca osobówki nie doznał poważnych obrażeń.

← REKLAMA

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęKierowca volkswagena, 31-letni mieszkaniec Zapolic, skręcał w lewo. W jego tył uderzyła ciężarowa scania, którą jechał 29-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego. Uderzenie było tak silne, że samochód osobowy dachował w rowie, ma też zniszczony cały tył. Jego kierowca został lekko ranny, został zabrany do szpitala.

W wyniku zdarzenia lekkich zniszczeń doznał jeszcze jeden samochód osobowy, marki Audi. Droga Zduńska Wola-Szadek była nieprzejezdna przez ponad godzinę, policjanci wyznaczyli objazdy.

W akcji brały udział 2 zastępy KP PSP w Zduńskiej Woli, OSP Szadek. Pojawiła się także policja i karetka pogotowia. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. Kierowcy byli trzeźwi.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_433 (IP: *.*.118.169), 16.12.2013, 13:37
  ojej
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj