Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

2 mln zł dofinansowania termomodernizacji DPS

Redakcja, 04.06.2014, 12:18

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe

Kompleksowej termomodernizacji doczeka się Dom Pomocy Społecznej w Przatówku. Starostwu Powiatowemu w Zduńskiej Woli udało się pozyskać aż ponad 2 mln zł z tzw. funduszy norweskich.

← REKLAMA

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęPrace termomodernizacyjne DPS w Przatówku mają wynieść ok. 4 mln zł. Powiatowi udało się zdobyć 50 proc. dofinansowanie z tzw. funduszy norweskich.

- Z dumą mogę powiedzieć, że po raz pierwszy w Zduńskiej Woli pośród wszystkich samorządów będziemy korzystać z funduszy norweskich. Jesteśmy pierwszym samorządem, któremu się udało pozyskać tak dużą dotację z mechanizmu norweskiego - zaznacza Wojciech Rychlik starosta zduńskowolski. O dotację starano się 1,5 roku.

Powiat niezależnie od dotacji chce pomniejszych sumę własne wkładu szukając jeszcze wsparcia w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj