Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Oszustwo w Szadku

Redakcja, 16.07.2014, 12:39

Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
3

Kolejne oszustwa pod tzw. legendą w naszym powiecie. Stratna została mieszkanka Szadku.

← REKLAMA

Do tego zdarzenia doszło 2 lipca 2014 r. Tego dnia do mieszkanki Szadku zatelefonowała dotychczas nieustalona osoba, która podała się z jej córkę. Prowadząc rozmowę telefoniczną w umiejętny sposób przedstawiła nieprawdziwą historię o wypadku samochodowym, w którym miała uczestniczyć. Następnie poprosiła o przekazanie pieniędzy, które miały zostać przeznaczone jako zadośćuczynienie poszkodowanym w wypadku. Zatroskana matka dała wiarę usłyszanej historii i przekazała "kurierowi" umówioną wcześniej kwotę pieniędzy. Dopiero po pewnym czasie zorientowała się, że została oszukana.

Przy pomocy specjalistów z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Łodzi udało się sporządzić portret pamięciowy osoby, która odebrała pieniądze. Był to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 183 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie zaczesane na bok z przedziałkiem po lewej stronie. Mężczyzna ten ubrany był w jasną koszulę w kratę oraz ciemne spodnie typu jeans.

Policjanci apelują do wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub która może odpowiadać temu rysopisowi o kontakt ze zduńskowolską jednostką. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny należy kierować do KPP w Zduńskiej Woli pod nr tel. (43) 824-43-48 lub (43) 824-43-11 albo powiadomić najbliższą jednostkę policji pod nr 997.

Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (3)

 • ~gość_959 (IP: *.*.22.140), 18.07.2014, 08:44
  Oszust podobno wypoczywa w Kołobrzegu. Ma za co!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_967 (IP: *.*.139.40), 23.07.2014, 07:20
  Jolunia pomoże finansowo mamusi.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_967 (IP: *.*.139.40), 23.07.2014, 07:21
  A może znów to jakaś podpucha????????????????
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj