Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Rewitalizacja szadkowskiego rynku

Redakcja, 04.08.2014, 16:13

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Od kilku tygodni trwają prace rewitalizacyjne centrum Szadku.

← REKLAMA

"Odnowa centrum miejscowości" - pod tą nazwą kryje się rewitalizacja szadkowskiego rynku. Centrum miasta na pewno wypięknieje. Wymieniona zostanie kostka brukowa, oświetlenie, odświeżona zostanie zieleń. Część roślin pozostanie, a zbędne zostaną przesadzone na teren targowiska.

- Prace rozpoczęły się około 3 tygodni temu i powinny zakończyć się pod koniec sierpnia. Koszt to ponad 460 tysięcy złotych - mówi burmistrz Szadku Artur Ławniczak.

Przed pracami były prowadzone konsultacje z mieszkańcami, ale dużo wniosków nie wpłynęło. Miejsce krzyża czy pompy na pewno się nie zmieni i nadal pozostaną w sercu miasteczka.

Kostką ściągniętą z chodników w rynku zostanie wyłożony parking przy Miejsko-Gminny Ośrodku Kultury w Szadku. Rewitalizacja centrum jest współfinansowana w ramach unijnego programu "Odnowa i rozwój wsi".

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj