Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Prowadził po narkotykach

Redakcja, 23.08.2014, 10:49

Policjanci w czwartek na terenie Szadku zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którego kierowca był pod wpływem narkotyków. Narkotyki znaleziono także przy nim.

← REKLAMA

Około godziny 22:20 patrol z Posterunku Policji w Szadku, zatrzymał na Rynku do kontroli drogowej samochód mazda 626.

Kierowca samochodu 19-letni mieszkaniec gminy Szadek zachowywał się bardzo nerwowo. W pojeździe natomiast czuć było specyficzny zapach. Mundurowi postanowili przejrzeć pojazd. Dokonali również kontroli osobistej kierowcy. W jego odzieży znaleźli dwie torebki foliowe z zawartością marihuany i młynek do suszu.

Nastolatek został dowieziony do komendy. Tam przeprowadzono badanie na zawartość narkotyków w jego organizmie. Wynik badania okazał się pozytywny. Kierujący był pod wpływem marihuany. Stróże prawa zważyli również zawartość torebek. Było w nich 3,18 gramów środka odurzającego. Mężczyzna trafił do aresztu komendy.

Teraz śledczy przedstawią 19-latkowi zarzut kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających i posiadania narkotyków. Za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności, za posiadanie narkotyków do trzech lat. Zatrzymano mu również prawo jazdy.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj