Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

W drodze do kariery

Redakcja, 26.02.2015, 16:09

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Szadku odbyły się zajęcia w ramach projektu "Link Do Przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera".

← REKLAMA

Spotkania są realizowane przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach inicjatywy "Youth Spark" oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Celem tego projektu jest wspieranie młodych ludzi z małych miejscowości w planowaniu ich przyszłości zawodowej w sposób szeroki i nieszablonowy, uwzględniając rozwój społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy.

W zajęciach wzięła udział młodzież trzeciej klasy gimnazjum w Szadku. Gościem warsztatów był młody profesjonalista Jan Wiesław Caban, właściciel firmy zajmującej się marketingiem, copywriter, creative director, producent i reżyser filmowy.

Podczas spotkania młodzież dowiedziała się jaka była droga do sukcesu Cabana, jak wygląda jego dzień pracy. Dyskutowano też o nowych zawodach, zastanawiano się, które z nich są najbardziej przyszłościowe.

Całość poniedziałkowego ( 23 lutego) spotkania miała charakter warsztatowy - były quizy, pytania, wspólne ćwiczenia. O godzinie 12.30 młody profesjonalista odwiedził młodzież z Gimnazjum w Prusinowicach

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj