Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Pijany spowodował kolizję

Redakcja, 12.06.2013, 14:24

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Ponad promil alkoholu w organizmie miał 28-letni mieszkaniec gminy Szadek, który jadąc renault laguna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył peugeota 806, którym jechała 24-letnia zduńskowolanka. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

← REKLAMA

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęDo zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 czerwca, na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Choszczewo w gminie Szadek.

- Kierujący samochodem renault laguna 28-letni mieszkaniec gminy Szadek, jadąc od miejscowości Prusinowice nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od Szadku w kierunku Uniejowa drogą z pierwszeństwem przejazdu peugeotowi 806 kierowanemu przez 24-letnią zduńskowolankę i doprowadził do zderzenia pojazdów - podaje Jacek Kozłowski, rzecznik prasowy policji w Zduńskiej Woli.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, zniszczeniu uległy za to samochody osobowe. Podczas legitymowania kierowców pojazdów przez policjantów okazało się jednak, że kierujący renault był nietrzeźwy. Mężczyzna wydmuchał w alkomat ponad promil alkoholu. Teraz odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i jazdę "na podwójnym gazie". Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_122 (IP: *.*.132.15), 12.06.2013, 16:40
  A gdzie są patrole policyjne? miało ich być więcej....
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_119 (IP: *.*.162.150), 12.06.2013, 21:34
  Patrole pijom:)
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj