Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Szadkowskie święto wieprzowiny

Redakcja, 09.08.2015, 10:11

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Kolejny raz mieszkańcy mogli spróbować w Szadku przysmaków przygotowanych z wieprzowiny. Na gminnym targowisku w sobotę odbyła się "Promocja mięsa wieprzowego".

← REKLAMA

-Finezja, tak smakuje prawdziwe mięso z rusztu - mówił mieszkaniec, który kosztował wieprzowych żeberek. Można było także spróbować własnoręcznie przygotowanych kiełbas, kaszanej i innego mięsiwa, którymi częstowały panie z kół gospodyń.

Na imprezę przeznaczono tonę mięsa. Częstowano także pieczonym prosiakiem. Były także i inne atrakcje m.in. jednocześnie na gminnym targowisku trwał piknik motocyklowy, przewidziano konkursy i quizy dla dzieci, a także gry sportowe. "Promocja mięsa wieprzowego" trwała do wieczora.

Imprezę sfinansowano z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.

Zobacz też: Wieprzowina rządziła w Szadku

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj