Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pijany motorowerzysta spowodował wypadek

Redakcja, 05.10.2015, 11:53

Pijany kierowca motoroweru w sobotę przed godz. 13 uderzył w pojazd jadący z przeciwka w miejscowości Lichawa Parcela (gmina Szadek).

← REKLAMA

Policjanci po dojechaniu na miejsce ustalili, że kierujący skuterem kingwey koyot 38-letni mieszkaniec gminy Szadek jadąc od Woli Łobudzkiej w kierunku Lichawy, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwka samochód fiat uno.

Fiatem kierował 21-letni mieszkaniec gminy Szadek. W wyniku tego zdarzenia cyklista doznał obrażeń głowy i złamania ręki. Okazało się, że był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad dwa promile alkoholu. Pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala w Poddębicach.

Mężczyzna odpowie za swój czyn przed sądem, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i kara grzywny.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj