Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na fiata najechała ciężarówka

Redakcja, 07.10.2015, 12:22

Kierowca samochodu ciężarowego nie zachował bezpiecznej odległości i w Choszczewie (gmina Szadek) najechał na tył samochodu fiat brava.

← REKLAMA

We wtorek o godzinie 15:30 dyżurny komendy został poinformowany telefonicznie o wypadku drogowym na terenie gminy Szadek. Natychmiast wysłał na zdarzenie funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Policjanci po dojechaniu na miejsce ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym man z naczepą, 31-letni mieszkaniec gminy Mykanów, jadąc w kierunku miejscowości Zygry nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył fiata.

W wyniku uderzenia ogólnych obrażeń ciała doznał kierujący osobówką 33-letni mieszkaniec gminy Szadek. Poszkodowany został zabrany karetką pogotowia do szpitala w Poddębicach. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Policjanci prowadzą czynności w celu wyjaśnienia przyczyn tego zdarzenia drogowego.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj