Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Niegroźny wypadek w Choszczewie

Redakcja, 23.11.2015, 12:59

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Do niegroźnego wypadku z udziałem szkolnego autobusu doszło w poniedziałek przed godz. 8 rano w Choszczewie (gmina Szadek). W tył autobusu wjechał osobowy volkswagen.

← REKLAMA

Policjanci, którzy dojechali na miejsce ustalili, że kierująca samochodem volkswagen polo 29-letnia mieszkanka gminy Szadek, nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechała na tył autobusu mercedes, wiozącego dzieci do szkoły w Szadku.

W wyniku zderzenia pojazdów ogólnych obrażeń ciała doznała kierująca i 7 - letni pasażer volkswagena. Oboje trafili do szpitala w Łasku. Na szczęście nikt z pasażerów autobusu nie doznał obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci prowadzą czynności w celu wyjaśnienia dokładnych przyczyn tego zdarzenia drogowego.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj