Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

10-latka trafiła do szpitala

Redakcja, 07.08.2013, 14:08

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dziewczynka wyjeżdżając z drogi podporządkowanej w Kromolinie Starym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i wjechała pod jadący prawidłowo samochód. 10-latka z obrażeniami trafiła do Szpitala Centrum Matki Polki w Łodzi.

← REKLAMA

Do poważnego potrącenia doszło we wtorek ok. godz. 17.30 na skrzyżowaniu dróg powiatowych w miejscowości Kromolin Stary, gmina Szadek.

Policjanci ustalili, że rowerzystka, 10-letnia mieszkanka gminy Szadek, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu toyocie yaris jadącej od strony miejscowości Kromolin w kierunku Wojsławic, kierowanej przez 53-letnią mieszkankę Sieradza i wjechała pod jadący pojazd.

Dziecko z urazami głowy i ogólnymi potłuczeniami ciała zostało przewieziono do Szpitala Centrum Matki Polki w Łodzi. Jej stan jest określany jako ciężki. Kierująca samochodem była trzeźwa. Dziewczynka jechała pod opieką 33-letniej matki, jednak nie pomogło to w zapobieżeniu tego zdarzenia drogowego.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj