Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Jeden wypadek, dwóch sprawców

Redakcja, 11.10.2016, 16:07

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Do nietypowego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie w miejscowości Tarnówka (gm.Szadek). Zderzyły się tam 4 pojazdy osobowe, wypadek został spowodowany przez 2 kierowców.

← REKLAMA

Jak informują policjanci to prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną wypadku.

Według wstępnych ustaleń policji, kierujący fordem focusem jadący od strony Łodzi, próbował wykonać manewr skrętu w lewo, jadący za nim kierowca alfy, chcąc uniknąć zderzenia odbił na lewy pas zmuszając jadęcego z przeciwka forda galaxy do gwałtownego odbicia w lewo, co skutkowało uderzeniem w focusa. Natomiast jadące za fordem galaxy, BMW by nie uderzyć w pozostałe auta odbiło w lewo i wpadło do rowu.

Kierujący wszystkimi czterema pojazdami byli trzeźwi, nikt z poszkodowanych nie odniósł poważnych obrażeń. Droga w tym miejscu była zablokowana.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj