Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Odpowie za kradzież paliwa

Redakcja, 22.02.2019, 13:31

Dociekliwość i właściwe rozpoznanie dzielnicowego doprowadziły do szybkiego ustalenia sprawcy kradzieży oleju napędowego ze stacji paliw w Szadku.

← REKLAMA

Do zdarzenia doszło 14 lutego br. na stacji paliw w Szadku. Wówczas kierowca mazdy zatankował 30 litrów oleju napędowego i nie płacąc za paliwo z piskiem opon odjechał ze stacji.

Po otrzymaniu informacji o wykroczeniu sprawą zajął się miejscowy dzielnicowy. Dysponując nagraniem z monitoringu rozpoczął poszukiwania sprawcy kradzieży. Właściwe rozpoznanie i dociekliwość dzielnicowego doprowadziła do wytypowania paliwowego złodzieja.

20 lutego br. 26-letni mieszkaniec powiatu łaskiego usłyszał zarzut kradzieży paliwa wartości 150 zł. Teraz za zwoje postępowanie odpowie przed sądem. Za popełnione wykroczenie grozi mu kara grzywny, aresztu lub ograniczanie wolności.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj